Dark Mode On / Off

Programování neuronů

Programování neuronů

Vstupte do světa Neurografiky – Cesty k Posílení Vašich Vztahů a Sebevědomí

Kreslení myšlenek pro zlepšení sama sebe

Každý z nás nese v sobě své vzorce chování, které nás provází v každodenním životě. Tyto vzorce vznikají již v dětství a někdy dokonce ještě dříve – během našeho pobytu v děloze matky. Jsou spojeny s neuronovými kódy v našem mozku a čím častěji tyto spoje používáme, tím pevnější a živější se stávají. Tyto spletence nervových vláken tvoří síť, ze které čerpáme informace pro naše rozhodnutí.

Naše myšlenky, emoce, chování a prožívání určuje nastavení neuronových spojů. Pokud toužíme po změně v našem psychickém, mentálním nebo dokonce fyzickém stavu, je třeba se pustit do práce s nimi. Ale jak toho dosáhnout?

Neurografika – jazyk mezi neurony a námi

Neurografika – jazyk mezi neurony a námi

Neurografika je umělecký způsob organizování našich myšlenek a našeho přístupu k řešení problémů. Proces práce probíhá bez použití slov a analytického myšlení. Jazyk Neurografiky se opírá o čtyři základní archetypální prvky: kruh, trojúhelník, čtverec a speciální neurografická linie. Tyto jednoduché symboly nám dávají možnost proměnit existující vzorce a vytvořit nové způsoby chování. Kreslením a spojováním těchto jednoduchých tvarů liniemi vytváříme nové dojmy a zážitky. Náš mozek tento proces interpretuje jako jednoduchý obrazový kód, který vytváří nové nervové spoje. Tím dochází ke změně našeho vědomí.

Můžeme doslova přeformátovat naše nervové vztahy, začít přemýšlet a jednat jinak. Tak se, což přirozeně mění naše psychické a následně i fyzické nastavení.

Neurografika je klíčem k odstranění našich vnitřních omezení a vytvoření nového neuronového kódu, který bude v souladu s našimi novými cíli a novým psychickým nastavením.

Malováním a transformací našich dojmů z reality vytváříme nové perspektivy, příležitosti a především nové poznání. Tímto způsobem doslova “probouzíme” tuto novou realitu ve svém vědomí a získáváme vyšší kontrolu nad sebou a hluboké sebeuvědomění.

Neurografika může být vnímána jako jízdenka na vlak směřující k novým dimenzím reality. A tuto realitu vytváříme sami, svými vlastními rukama, díky práci s tímto jedinečným grafickým jazykem.

Jak se přihlásit na terapii nebo kurz

Na sezení (on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám zašlu veškeré detailní informace a návrh termínu našeho setkání.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Váš kontaktní telefon
Váš email
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů
Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Doporučené články