Dark Mode On / Off

Pravidla Neurografiky

Při používání neurografiky respektuji pravidla Psychology of creativity institute Pavla Piskareva

Při používání neurografiky respektuji pravidla Psychology of creativity institute Pavla Piskareva, které se rozdělují do třech stupňů:

  • Začátečník/uživatel (16 hodin výuky a supervize): práce s neurografikou je pouze pro jeho vlastní potřebu
  • Specialista (40 hodin výuky, 32 hodin supervize, vzdělání zakončeno diplomovou prací): získá kvalifikaci profesionálně neurografiku aplikovat jako terapii při práci s klientem a vést kurzy a worshopy práce s neurografikou
  • Instruktor (9 měsíců výcviku, vzdělání zakončil diplomovou prací z neurografiky): vyučuje metodu neurografiky

Každá kategorie má dále svá pravidla, co absolvent smí a co nesmí dělat, které nastavuje přímo Institut. Výuka Specialisty a Instruktora probíhá v ruštině, němčině nebo angličtině.

Jak pracuji s Neurografikou

Workshopy a kurzy pořádám pro malé skupiny účastníků. Jsou určeny pro Vás samotné, pro Váš osobností rozvoj a pro Vaši potřebu. Díky nim můžete efektivně zpracovat mnoho vašich životních témat a konfliktních situací a zlepšit své zdraví fyzické i psychické zdraví. Jsou skvělým pomocníkem při hledání odpovědí na nedořešené vnitřní otázky, ale zároveň pomáhají účastníkům vyřešit příčiny různých psychických onemocnění.

Kurzy a workshopy Neurografiky

Kurzy a worshopy jsou zaměřené tématicky a slouží účastníkům pro jejich vlastní potřebu a efektivní práci se sebou. Nejčastěji zaměřuji kurzy na konkrétní oblasti života (zdraví, psychická rovnováha, osobní rozvoj, odstranění nevhodných emocí, vztahy apod.). Nejedná se o záznam z worshopu, ale o zcela unikátní kurz. Každý je připravený tak, aby byl pro účastníka plnohodnotným návodem a vedením při práci s neurografikou. Absolvování kurzu neopravňuje dle Psychology of Creativity institute k implemetnaci metody do vaší praxe, neboť tím účastníci nezískají potřebné a komplexní znalosti a dovednosti pro vedení sezení s klientem ani se se skupinou. Pokud byste rádi pracovali metodou neurografiky profesně, je potřebná účast na kurzu přímo v institutu. (www.neurographica.metamodern.ru)

Individuální terapie

Terapeutická sezení pak vedu podle pravidel Institutu P.Piskareva, a to individuálně přímo s Vámi. Vždy respektuji vaše potřeby a snažím se, aby naše společné sezení bylo pro vás příjemné a především přínosné.

Jak se přihlásit na terapii nebo kurz

Na sezení (on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám zašlu veškeré detailní informace a návrh termínu našeho setkání.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Váš kontaktní telefon
Váš email
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů
Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Doporučené články