Dark Mode On / Off

Kurz Harmonizace vztahu

Co získáte zakoupením kurzu

Zakoupením video kurzu získáváte neomezený přístup ke kurzu. Jako bonus obdržíte zdarma Kurz Jak kreslit neurografiku (v hodnotě 490 Kč), kde se naučíte správně neurografiku kreslit technicky a dozvíte se zajímavosti z oblasti neurokresby, a který Vám bude velkým pomocníkem na vašem kurzu kesby Harmonizace vztahu, protože Vás připraví na práci s vaším tématem.

Jak součást kurzu nabízím i možnou následnou konzultaci – supervizi vašeho obrázku mailem. Pokud po kurzu zašlete fotografii vaší kresby, navrhnu vám další postup pro úpravy, pokud to bude potřeba.

Kurzy jsou určeny pro vás jako výuka konkrétního neurografického obrázku – algoritmu a slouží zároveň jako vaše terapeutické sezení. Zakoupením kurzu souhlasíte s obchodními podmínkami

Neurografický kurz na téma Harmonizace vztahu je určený pro všechny, kteří potřebují:

  • zmírnit něčí agresivní chování, útoky, emoční deprivaci
  • posílit něčí emoční projev nebo zájem o někoho konkrétního nebo o věc
  • srovnat vztahy, které jsou asymetrické (nadřízený/ podřízený)
  • srovnat dříve pokřivený nebo narušený vztah k někomu / něčemu

Videokurz online

Délka kurzu: 2 hod 25 minut + 1 hod bonusový kurz Jak kreslit neurografiku.
Po zakoupení kurzu Vám bude zaslán videokurz s bonusem mailem.

Cena kurzu: 1.590 Kč

Co se na kurzu naučíte:

Neurografická kresba Harmonizace vztahů Vám pomůže napravit nesprávnou energii ve vztazích. Budete vedeni k tomu, abyste si prožili své nastavení a možná i svá zranění, které brání mít vztah takový, jaký potřebujete. Tím sice nedocílíme změny chování druhého člověka, ale právě díky neurografice naleznete sami v sobě ten správný pohled a postoj. Tím se roztočí kolotoč dějů ve světě. Druzí lidé pak mohou mít tendenci se k Vám chovat jiným způsobem, jelikož vy jste změnili sami sebe. V mnoha případech však ani změnou svého postoje nedocílíme požadované změny u druhého, ale eliminujeme jejich negativní vliv na nás.

Kresba Harmonizace vztahu je cesta k objevování sebe sama, léčení emocionálních ran a dosažení celkového pochopení sebe. Na neurografickém kurzu si každý volí sám, s kým chce zharmonizovat vztah.

Neurokresba však umožní úplné propuštění naší vnitřní bolesti a zátěže.

Jak probíhá kurz

Video kurz je videozáznam, ke kterému máte opakovaný přístup. Jedná o kurz, který je zhotovený jako výukový a skládá se z teoretické, praktické a metodické části. (Nejedná se o žádný záznam z již pořádaného kurzu)

Musím umět kreslit?

Pokud jste se rozhodli ke zkoumání a přeměně sebe terapií neurografiky, jistě vás napadne otázka: “Mám umět kreslit?” Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: Ne, nemusíte umět kreslit, abyste mohli začít s neurografikou.

Neurografika není o uměleckých dovednostech nebo o vytváření krásných obrázků. Je to metoda, která vám pomůže prozkoumat vaše vnitřní myšlenky, emoce a vzorce chování skrze kresbu. Zakládá na přesvědčení, že umění je také nástrojem pro komunikaci s vaším podvědomím a prozkoumání hlubších vrstev vaší psychiky.

Co chápeme jako “vztah”

V současném světě jsou vztahy, ať již mezilidské, tak i k určitým životním oblastem – bydlení, práce, koníčky, vlastnictví věcí atd., často zatíženy různými problémy a stresem. Mnoho z nás hledá cestu k harmonii a rovnováze ve svých vztazích a životních oblastech. Neurografický kurz Harmonizace vztahu, nabízí jedinečnou cestu k harmonizaci těchto aspektů našeho života. Vztahem přitom nemusí být jen konkrétní člověk (partner/ka, manžel/ka, dítě, rodič, soused, učitel/ka, domácí mazlíček …), ale i věc. Něco, co je pro nás v životě důležité (dům, kde nejsme spokojeni, auto, které se nám neustále rozbíjí, pracovní projekt, který se nám nedaří rozjet, koníček, na který stále nemáme čas a tak dále.

Kreslením k novému vnímání

V rámci kreslení se kresba se stává jazykem, kterým účastníci mohou vyjádřit své potřeby, svá nejniternější přání, své skutečné a naplněné emoce a myšlenky bez slov. To vytváří prostor pro zcela nový prožitek, který vyformuje naše neuronové synapse a následně ovlivňuje naše životní kroky. Je to jakýsi křehký tanec mezi naší kreativitou a vnitřním světem, který se zrcadlí ve změnách v našem mozku. Nejen tam! Vše se přenáší do reality každodenního života.

Když zažijeme tento proces tvorby, začneme vnímat svět jinak. Jedním z klíčových aspektů neurografického kurzu je práce s vnitřními omezeními. Účastníci mají možnost prožít vnitřní omezení ve svém myšlení a chování a používají kresbu k jejich překonání.

Čistý záměr je klíč harmonii vztahů

Když pracujeme na vnitřním nastavení vztahů, je klíčové mít čistý záměr a nezapomenout na důležitost empatie a altruismu. Čistý záměr znamená, že naším cílem není pouze dosažení osobního prospěchu, ale také podpora a respektování potřeb a pocitů druhých lidí.

Když máme čistý záměr, ustupuje naše ego do pozadí. Egoistický přístup k vztahům a snaha dosáhnout pouze našich vlastních cílů často vede k konfliktům a nedorozuměním. Čistý záměr nás vede k tomu, abychom hledali ideální způsob, jak dosáhnout svého štěstí, ale i štěstí ostatních a ostatního.

Co budete na kurz potřebovat:

Papír A4, pastelky, barevné fixy, linery – tenké fixy 0,4-0,5; ořezávátko


Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Objednáním a zakoupením video kurzu přes formulář na www.neurokresba.cz nebo mailem: klara@neurokresba.cz dáváte svůj souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních udajů

Doporučené články