Dark Mode On / Off

Videa o Neurografice

Vítejte na stránce věnované fascinujícímu světu Neurografiky a videí o Neurografice. Naleznete zde má autorská videa s kreslením Neurografiky, tipy, rady, ukázky práce. Dále videa o účincích kreslení na náš způsob prožívání a vnímání, která neustále aktualizuji.

Naleznete konkrétní ukázky setkávají umění a vědy, kresby a psychologie. Zde se otevírá brána do virtuálního světa neuronů a synapsí.

Neurografika je umělecký žánr, který propojuje moderní pozitivistické psychoteraeputické přístupy s inspirací lidského mozku a nervové soustavy. najdete širokou škálu videí, která vám přiblíží tuto inovativní formu umění a zároveň vám poskytnou náhled do procesu vytváření neurografických děl.

Při konkrétních ukázkách práce mmůžete pak lépe porozumět kráse a složitosti neurografické tvorby. Bez ohledu na to, zda jste začátečník hledající inspiraci nebo pokročilý umělec, terapeut nebo klient toužící po prohloubení svých dovedností.

Přeji Vám všem krásné kreslení s Neurografikou

Psychoterapeutický proces neurografiky při práci v rovině partnerských vztahů

Ukázka Neuroartu na volné téma.
Kresba algoritmu Neurokontakt a spolupráce (rozvoj podnikání a svého potenciálu)
Neurografický královský algoritmus – Odstranění omezení, který používáme při práci s emocemi, psychickými problémy jako jsou deprese, úzkosti, fobie apod.
Každý obrázek Neurografiky je jiný. Ukázka detailu.
Rychlá kresba Neurografického algoritmu Neurolotos, který je vhodný plynulý osobnostní rozvoj
Trénujeme Neurografiku – technika zaokrouhlování tvarů
Trénujeme Neurografiku – Základní zaokrouhlení

Doporučené články