Dark Mode On / Off

Kurz Jak kreslit neurografiku

Co získáte na kurzu

Kurz Jak kreslit neurografiku je součástí každého videokurzu neurografiky, který objednáte. Naučíte se správně neurografiku kreslit technicky a dozvíte se zajímavosti z oblasti neurokresby. Tento kurz zdarma vám bude velkým pomocníkem na vašem kurzu, protože vás připraví na práci s vaším tématem.

Kurzy jsou určeny pro vás jako výuka konkrétního neurografického obrázku – algoritmu a slouží zároveň jako vaše terapeutické sezení. Zakoupením kurzu souhlasíte s obchodními podmínkami.

Co se na kurzu naučíte

  • kreslit neurografiku správně technicky
  • kreslit techniku práce s neuroliniemi a jejich význam v kresbě
  • kresbu základní geometrické tvary a chápat jejich význam v neurokresbě
  • základní zpracování neurolinií, geometrických tvarů
  • kompozice tvarů a zakreslení figur v kresbě
  • zajímavé informace o neurografice a základní teorie pro práci

Co potřebuji na kurz

Papír A4, barevné fixy, tenké fixy 0.4.mm nebo 0.5 mm (linery)

Musím umět kreslit?

Pokud jste se rozhodli ke zkoumání a přeměně sebe terapií neurografiky, jistě vás napadne otázka: “Mám umět kreslit?” Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: Ne, nemusíte umět kreslit, abyste mohli začít s neurografikou.

Neurografika není o uměleckých dovednostech nebo o vytváření krásných obrázků. Je to metoda, která vám pomůže prozkoumat vaše vnitřní myšlenky, emoce a vzorce chování skrze kresbu. Zakládá na přesvědčení, že umění je také nástrojem pro komunikaci s vaším podvědomím a prozkoumání hlubších vrstev vaší psychiky.

Náplň kurzu

Na kurzu se naučíte pracovat s většinou prvků neurografiky, kresebných technik a postupů, které během práce kreslení používáme. Díky těmto dovednostem můžete sna snadněji pracovat v průběhu tématických kurzů, které jsem pro vás připravila. Výuka na tomto základním kurzu vás zcela připraví na kresbu jakéhokoliv neurografického obrázku, zlepší vaše soustředění při práci s neurografickým obrázkem, pomůže vám uvolnit ruku a zautomatizuje celý proces kreslení. Díky tomu pak nebudete muset, během jednotlivých tématických kurzů tolik soustředit na technickou stránku práce, ale budete si moc lépe užít terapeutický zážitek, který každý kurz nabízí.

Při zakoupení jakéhokoliv video kurzu je kurz Jak kreslit neurografiku v hodnotě 490,- zdarma jako BONUS!

Tématické kurzy v nabídce:

Objednáním a zakoupením video kurzu přes formulář na www.neurokresba.cz nebo mailem: klara@neurokresba.cz dáváte svůj souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních udajů.

Doporučené články