Dark Mode On / Off

Kurz Harmonizace vztahu

Neurografická kresba Harmonizace vztahů Vám pomůže napravit nesprávnou energii ve vztazích. Budete vedeni k tomu, abyste si prožili své nastavení a možná i svá zranění, které brání mít vztah takový, jaký potřebujete.

Kurz Mentální svoboda a harmonizace čaker

Během našeho společného putování se zaměříme na pochopení a transformaci emocionálních stavů a mentálních vzorců, které nás ovlivňují v každodenním životě. Budeme se učit nacházet nevyřešená témata a vnitřní omezení, které nám brání v plném projevu našeho potenciálu.

Kurz Jak kreslit neurografiku

Na kurzu se naučíte kreslit neurografiku správně technicky, pracovat s neuroliniemi, kreslit základní geometrické tvary a chápat jejich význam v neurokresbě. Díky těmto dovednostem můžete sna snadněji pracovat v průběhu tématických kurzů, které jsem pro vás připravila.

Videa o Neurografice

Naleznete zde má autorská videa s kreslením Neurografiky, tipy, rady, ukázky práce. Dále videa o účincích kreslení na náš způsob prožívání a vnímání, která neustále aktualizuji.
Naleznete konkrétní ukázky setkávají umění a vědy, kresby a psychologie. Zde se otevírá brána do virtuálního světa neuronů a synapsí.

Ukázka neurografické terapie s klientem

Klientka Jana (54 let) přichází na terapii neurografikou, protože se delší dobu potýká s úzkostmi, které se u ní projevily, když její adolescentní dcera propadla drogové závislosti. Nepředstavitelná bolest a utrpení, neustálé pocity strachu o život dcery se brzy rozrostly o pocity viny…

Pyramida vědomí v neurokresbě

Kresba má mnohem hlubší význam, než by se na první pohled zdálo. Otevírá fascinující cestu, kterou můžeme převést do schématu pyramidy a spojit tak fyzické, metafyzické a duchovními aspekty života. Tato pyramidální struktura odráží různé úrovně vědomí a jejich vztah k neurokresbě a spiritualitě.

Kurz Neurolotos

Kurz neurografika Neurolotos je cesta k odhalení skrytých aspektů naší mysli, podvědomí, emocí a duchovního já. Na tomto kurzu použijeme kresbu jako prostředek k umožnění růstu. Budete mít možnost se dostat do hloubky vašich myšlenek, pocitů a jak prožívat sami sebe v pravdě.

Kurz Kresby Neurostromu

Na kurzu se naučíte kreslit velmi oblíbený algortimus Neurostrom, který je od pradávna symbolem života, růstu, rozvoje na všech úrovních. Jak materiálních a fyzických, tak psychických i spirituálních. Naučíte se hledat své zdroje k růstu, k léčení zranění a objevíte nové možnosti pohledu na sebe, svůj potenciál a svůj vlastní život.

Kurz kresby Šamanský déšť

Prožíváte pocit, že nevíte jak a kudy dál? Cítíte se demotivováni nebo se nemůžete rozhodnout. Nebo zkrátka jen hledáte tu správnou cestu ve Vašem životě. Jako velmi účinným se algortimus Šamanský déšť ukazuje i v rámci pomoci při úzkotech, depresích, nerozhodnosti, nihilismu, negativitě, strachu ze svého konání a nesebedůvěře.