Dark Mode On / Off

Kurz Neurolotos

Co získáte zakoupením kurzu

Zakoupením získáváte neomezený přístup ke kurzu. Jako bonus obdržíte zdarma Kurz Jak kreslit neurografiku, kde se naučíte správně neurografiku kreslit technicky a dozvíte se zajímavosti z oblasti neurokresby. Tento kurz zdarma vám bude velkým pomocníkem na vašem kurzu, protože vás připraví na práci s vaším tématem.

Jak součást kurzu nabízím i možnou následnou konzultaci – supervizi vašeho obrázku mailem. Pokud po kurzu zašlete fotografii vaší kresby, navrhnu vám další postup pro úpravy, pokud to bude potřeba.

Kurzy jsou určeny pro vás jako výuka konkrétního neurografického obrázku – algoritmu a slouží zároveň jako vaše terapeutické sezení. Zakoupením kurzu souhlasíte s obchodními podmínkami

Neurografika kresby Neurolotosu je určena pro všechny, kteří potřebují:

  • vytvořit nebo najít nové vztahy
  • změnit kvalitu současných vztahů
  • zlepšit vztah k sobě, k okolí a k životu jako takovému
  • bojí se projevit
  • nemohou najít nebo rozvinout svůj plný potenciál
  • nedaří se jim realizovat jejich plány
  • potřebují pochopit důvod dějů ve svém životě
  • chtějí pochopit a pozměnit svá podvědomá přesvědčení

Každý z nás touží po hlubším porozumění sobě samým, svým vztahům a místu v tomto rozlehlém světě. Často se však můžeme cítit ztraceni nebo omezeni v naší schopnosti komunikovat s naší vlastní esencí a světem kolem nás. Zde může být skvělým pomocníkem neurografika Neurolotosu, který doslova vytvoří schéma nás samotných a pomůže nám k rozvoji stejně, jako se otvírá okvětí lotosového květu.

Videokurz online:

Online: k prodeji od jaro/léto 2024 (bude upřesněno)

Délka kurzu: 1h 25 min
Po zakoupení kurzu Vám bude zaslán videokurz s bonusem mailem. Jako bonus získáváte zdarma kurz Jak kreslit neurografiku.

Cena kurzu: 1.590 Kč

Co se na naučíte:

Kurz neurografika Neurolotos je to cesta k odhalení skrytých aspektů naší mysli, podvědomí, emocí a duchovního já. Na tomto kurzu použijeme kresbu jako prostředek k umožnění růstu. Budete mít možnost se dostat do hloubky vašich myšlenek, pocitů a jak prožívat sami sebe v pravdě. Objevíte své omezující přesvědčení i to, jak Vás ovlivňují ve vztahu k sobě, druhým lidem a celému světu.

Jak probíhá kurz

Kurz probíhá přes skype a je určen pro menší skupiny.

Proměňte Svůj Vztah k Sobě

Kreslení Neurolotosu se stane komunikací se samým sebou, což nám umožní lépe porozumět našim emocím a potřebám. Tím se otevřou dveře k pozitivním změnám v našem vnitřním světě.

Kurz neurografiky algoritmu Neurolotos

Neurografika Neurolotos se neomezuje jen na náš vztah k sobě a druhým. Na tomto kurzu prozkoumáme naše spojení s vesmírem. Pomocí kresby, která je spíše meditací, budeme hledat hlubší porozumění našemu místu v kosmickém řádu. Tento aspekt kurzu nám umožní objevit náš vlastní význam v tomto ohromném vesmíru.

Kresba Neurolotos nám otvírá brána k duševní svobodě, uměleckému objevování a hlubšímu porozumění sobě i vesmíru.

Práci s neurografickým algoritmem Neurolotos nabízím také formou terapeutického sezení. Během něj Vás provedu zcela individuálně Vaším vnitřním světem tak, jak právě Vy potřebujete, aby práce a kresba byla co nejvíce efektivní.

Co budete na kurz potřebovat:

Papír A4, pastelky, barevné fixy, linery – tenké fixy 0,4-0,5; ořezávátko, kružítko


Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Objednáním a zakoupením video kurzu přes formulář na www.neurokresba.cz nebo mailem: klara@neurokresba.cz dáváte svůj souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních udajů

Doporučené články