Dark Mode On / Off

Jak funguje neurografika

Kresba nám umožňuje porozumět jazyku našeho podvědomí a vést s ním dialog.

Linie a tvary vytvořené neurografikou rezonují s naším mozkem a bionikou přírody, pronikají hluboko do psychických vrstev a harmonizují psychiku člověka. Tímto způsobem transformujeme negativní mentální vzorce na pozitivní přesvědčení, rozvíjíme představivost a modelujeme realitu dle našich přirozených potřeb. Skrze tvorbu měníme naši existenci, jak na papíře, tak v našem nitru.

Výsledky neurografiky

Výsledkem práce v terapeutickém procesu je vznik nových mozkovými neuronových spojů. Tato nová schémata generují mentální sílu ke změně a pomáhají v překonávání častých podvědomý odporu vůči změně.

V průběhu práce čerpáme z tvarů na papíře, které nabývají smyslu v kontextu tématu. Následně se řídíme neurografickým algoritmem, který nás provází k harmonickému obrazu sebe sama na základě našeho individuálního vnímání. Neurografika je nástrojem pro řízení emoční inteligence při řešení racionálních problémů.

Co se děje v průběhu kresby

Během kresby a sebepozorování prožíváme škálu emocí, doslova instalujeme obraz štěstí, harmonie a poznání do naší zkušeností. Tato čerstvě utvořená zkušenost přeorganizuje naše myšlení, reakce a prožívání a přetvoří schémata neuronových spojí na fyzické úrovni přímo v mozku.


Během kreslení metodou neurografiky, sebepozorování a reflexe zažijeme celou škálu emocí, které nás nakonec dovedou ke stavu vnitřního míru a porozumění. Tato nová zkušenost se stává vzpomínkou, která formuje současné myšlenky, reakce a hodnocení. Pokud dokážeme změnit obraz tématu v naší psychice, projeví se to i v naší vnější realitě.

Výsledkem Neurografiky je vytvoření vlastního obrázku sebe sama, harmonizovaný takovým způsobem, že ho podvědomě přijímáme jako “instrukce pro použití” v běžném životě. V důsledku toho dostáváme:

  • Přetrvávající osobní spokojenost
  • Rovnováhu a harmonie (přijetí)
  • Odstranění konfliktů a omezení (vzájemné porozumění)
  • Motivaci, ochotu jednat, novou sílu pro realizaci svých plánů
  • psychické i fyzické zdraví a odolnost


Kresbou se v kámen vryl tvar hory a podívaná začala. Neurografika nabízí cestu ke kontaktu s naším podvědomím skrze kresbu a sebepoznání. Otevřete tuto bránu k hlubšímu porozumění a objevte svou vlastní cestu k osobnímu rozvoji a harmonii.

Jak se přihlásit na terapii nebo kurz

Na sezení (on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám zašlu veškeré detailní informace a návrh termínu našeho setkání.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Váš kontaktní telefon
Váš email
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů
Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Doporučené články