Dark Mode On / Off

Kurz kresby Šamanský déšť

Co získáte zakoupením kurzu

Zakoupením kurzu získáváte neomezený přístup ke kurzu. Jako bonus obdržíte zdarma Kurz Jak kreslit neurografiku, kde se naučíte správně neurografiku kreslit technicky a dozvíte se zajímavosti z oblasti neurokresby. Tento kurz zdarma vám bude velkým pomocníkem na vašem kurzu, protože vás připraví na práci s vaším tématem.

Kurzy jsou určeny pro vás jako výuka konkrétního neurografického obrázku – algoritmu a slouží zároveň jako vaše terapeutické sezení. Zakoupením kurzu souhlasíte s obchodními podmínkami.

Neurografický kurz na téma Šamanský déšť je určen pro všechny, kteří chtějí:

  • přestat stagnovat
  • začít konat a plnit své sny a plány
  • cítíme se omezováni někým nebo něčím
  • necítíme motivaci
  • mámo málo energie, síly a chutě do života
  • potřebujeme životní restart
  • zažíváme pocit ztráty sama sebe a spojení se sebou
  • při negativních myšlenkách

Videokurz online

Online: k prodeji od jaro/léto 2024 (bude upřesněno)

Délka kurzu: 3hod.
Po zakoupení kurzu Vám bude zaslán videokurz s bonusem mailem. Jako bonus získáváte zdarma kurz Jak kreslit neurografiku.

Cena kurzu: 0 Kč

Prožíváte pocit, že nevíte jak a kudy dál? Cítíte se demotivováni nebo se nemůžete rozhodnout. Nebo zkrátka jen hledáte tu správnou cestu ve Vašem životě. Jako velmi účinným se algortimus Šamanský déšť ukazuje i v rámci pomoci při úzkotech, depresích, nerozhodnosti, nihilismu, negativitě, strachu ze svého konání a nesebedůvěře.

Co se na kurzu naučíte:

Na kurzu společně nakreslíme a především procítíme své vnitřní zdroje, svá přání a niterné potřeby. Budete mít možnost prožít si svůj růst, jak v pracovních, tak vztahových záležitostech. Přeneseme myšlenky a emoce na papír a postupně se budeme snažit měnit své vnitřní nastavení. Náš mozek na tento proces reaguje přebudováním neuronových sítí a tím docilujeme změny.

Kurz neurografického algoritmu Šamanský déšť je kreativní technika

Jak probíhá kurz


Během kurzů kresby neurografiky se snažím se vytvořit prostředí, kde bude skupinové vedení nebo vedení na video workshopu pro vás nejen efektivní, ale také naplňující a smysluplné. Mým cílem je, abyste z těchto zkušeností odcházeli s novými znalostmi, dovednostmi a inspirací, které vám pomohou růst a dosáhnout svých cílů. Věnuji pozornost vašim individuálním potřebám a snažím se přizpůsobit vedení tak, aby bylo relevantní a motivační pro každého účastníka. Vaše spokojenost a úspěch jsou pro mě prioritou. Snažím, aby vedení bylo pro vás skutečně přínosné a hodnotné.

Co budete na kurz potřebovat:

Papír A4, pastelky, barevné fixy, linery – tenké fixy 0,4-0,5; ořezávátko


Práci s algoritmem nabízím také formou terapeutického sezení. Během něj Vás provedu zcela individuálně Vaším vnitřním světem tak, jak právě Vy potřebujete, aby práce a kresba byla co nejvíce efektivní.

Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Objednáním a zakoupením video kurzu přes formulář na www.neurokresba.cz nebo mailem: klara@neurokresba.cz dáváte svůj souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních udajů

Doporučené články