Dark Mode On / Off

Kurz Kresby Neurostromu

Co získáte zakoupením kurzu

Zakoupením kurzu získáváte neomezený přístup ke kurzu. Jako bonus obdržíte zdarma Kurz Jak kreslit neurografiku, kde se naučíte správně neurografiku kreslit technicky a dozvíte se zajímavosti z oblasti neurokresby. Tento kurz zdarma vám bude velkým pomocníkem na vašem kurzu, protože vás připraví na práci s vaším tématem.

Jak součást kurzu nabízím i možnou následnou konzultaci – supervizi vašeho obrázku mailem. Pokud po kurzu zašlete fotografii vaší kresby, navrhnu vám další postup pro úpravy, pokud to bude potřeba.

Kurzy jsou určeny pro vás jako výuka konkrétního neurografického obrázku – algoritmu a slouží zároveň jako vaše terapeutické sezení. Zakoupením kurzu souhlasíte s obchodními podmínkami.

Neurografický kurz kresby neurostromu je vhodný pro ty z Vás, kteří:

  • Potřebujete lépe porozumět sami sobě
  • Potřebujete objevit novou životní energii
  • Potřebujete se rozvinout a “vyrůst”
  • Trpíte psychickými problémy (stres, nervozita, úzkost, smutek, deprese, vztek atd.)
  • chcete posílit sebedůvěru a úspěch ve svém životě
  • se cítí ztraceni, demotivováni nebo zmateni ve svém životě
  • potřebují podporu v boji s úzkostí, depresí, rozhodovacími dilematy a jinými negativními pocity

Kurz kresby algoritmu Neurostrom patří k nejoblíbenějším v neurografice.

Videokurz online

Délka kurzu: 2 hod + 1 hod bonusový kurz Jak kreslit neurografiku.
Po zakoupení kurzu Vám bude zaslán videokurz s bonusem mailem.

Cena kurzu: 1.590 Kč

Co se na kurzu Neurostrom naučíte


Na kurzu se naučíte kreslit velmi oblíbený algortimus Neurostrom, který je od pradávna symbolem života, růstu, rozvoje na všech úrovních. Jak materiálních a fyzických, tak psychických i spirituálních. Naučíte se hledat své zdroje k růstu, k léčení zranění a objevíte nové možnosti pohledu na sebe, svůj potenciál a svůj vlastní život. Budete mít možnost prožít podstatu a pravdu o své Přítomnosti, o svých reálných Možnostech a pochopit, jaké jsou vaše skutečné cíle a plány, se kterými jste přišli na tento svět.

Během kurzu se snažím vytvořit prostředí, kde skupinové nebo online vedení je účinné, poskytuje smysl a naplňuje. Mým hlavním cílem je, aby každý účastník odcházel s novými znalostmi, dovednostmi a inspirací, které jim pomohou růst a dosáhnout svých cílů.

Během kurzu Věnuji zvláštní pozornost individuálním potřebám každého účastníka. Vaše spokojenost a úspěch jesou pro mě prioritou, a proto se snažím zajistit, aby skupinové i online vedení bylo pro vás skutečně cenné a prospěšné.

Musím umět kreslit?

Pokud jste se rozhodli ke zkoumání a přeměně sebe terapií neurografiky, jistě vás napadne otázka: “Mám umět kreslit?” Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: Ne, nemusíte umět kreslit, abyste mohli začít s neurografikou.

Neurografika není o uměleckých dovednostech nebo o vytváření krásných obrázků. Je to metoda, která vám pomůže prozkoumat vaše vnitřní myšlenky, emoce a vzorce chování skrze kresbu. Zakládá na přesvědčení, že umění je také nástrojem pro komunikaci s vaším podvědomím a prozkoumání hlubších vrstev vaší psychiky.

Kresba neurostromu

Kurz kresby neurostromu je vhodný pro všechny, kteří se cítí ztraceni, demotivováni nebo zmateni ve svém životě.

V neurostromu kořeny zastupují naše základní zdroje a sílu. Jsou to naše vzory, zkušenosti a hodnoty, které nás formovaly.

Kmen symbolizuje naši přítomnost a to, kým jsme právě teď. Je to místo, kde se střetávají naše minulost a budoucnost.

Koruna neurostromu reprezentuje to, co chceme v budoucnu dosáhnout a kým se chceme stát. Je to náš cíl, naše touhy a “my v budoucnosti”.

Kurz kresby algoritmu Neurostrom patří k nejoblíbenějším v neurografice.

Neurostrom: Klíč k Růstu a Léčení Psychiky

Kresba neurostromu je kombinace uměleckého vyjádření a neurovědy. Získává stále větší popularitu jako prostředek pro podporu osobního růstu, léčbu psychických obtíží a objevování vlastního potenciálu. Kresba neurostromu umožňuje jednotlivcům vizualizovat složité procesy vlastního mozku a nervového systému.

Co budete na kurz potřebovat:

Papír A4, pastelky, barevné fixy, linery – tenké fixy 0,4-0,5; ořezávátko

Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Objednáním a zakoupením video kurzu přes formulář na www.neurokresba.cz nebo mailem: klara@neurokresba.cz dáváte svůj souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních udajů

Doporučené články