Dark Mode On / Off

Jak se můžete připravit na terapii nebo kurz neurografiky

Jak probíhá terapie nebo kurz neurografiky

Individuální sezení nebo kurzy neurografiky probíhají online přes skype. Na setkání nejprve probereme Váš problém a stanovíme si pracovní plán. Společně pak budeme kreslit. Po celou dobu kresby, ať na kurzu nebo na terapii Vás budu provádět a pomáhat Vám porozumět vašemu obrázku, který odráží vaše téma a vnitřní nastavení.

Postupně budeme nacházet řešení, zdroje k řešení a budeme transformovat vaše poznání skrze kresbu takovým způsobem, aby se přerámovala komplexně neuronová síť.

Co potřebuji na terapii nebo kurz

Tvrdší papír A4, barevné fixy (nejsou nutné), tenké fixy 0.4.mm nebo 0.5 mm (linery) – alespoň černý, dále pastelky, tužku a ořezávátko. Doporučuji mít k dispozici alespoň integrovanou web kameru, abych mohla mít možnost nahlédnout na vaši kresbu.

Jak se ještě mohu připravit?

Můžete shlédnout následující videa a zkusit si nakreslit pár cvičení. Uvolníte si tím ruku a zkusíte si první tahy.

Trénujeme neurografiku – zaokrouhlování
Trénujeme neurografiku – tvary a figury

Kolik obrázků potřebujeme k docílení změny?

Terapeutická metoda Neurografiky nemá žádná omezení, ani přesně daný počet sezení nebo obrázků, které musíme vyhotovit, aby se náš stav změnil. Vše je velmi individuální proces. Faktem ale je, že s každým obrázkem přichází silná uvědomění a poměrně rychlé změny k lepšímu a klient se vždy posouvá blíže k vnitřní rovnováze. Někomu postačí k vyřešení svých potíží jedno nebo dvě sezení, někdo potřebuje kreslit déle. Pozitivní změna ale přijde vždy po každém sezení.

Jak dlouho trvá sezení s neurografikou?

Sezení trvá zpravidla 1,5 -2,5 hodiny

Jak se přihlásit na terapii nebo kurz

Na sezení (on-line po Skype) se můžete přihlásit pomocí formuláře ve spodní části stránky nebo emailem. Na Váš email Vám zašlu veškeré detailní informace a návrh termínu našeho setkání.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Váš kontaktní telefon
Váš email
Odesláním formuláře nebo emailu dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů


Doporučené články