Dark Mode On / Off

Kurz Mentální svoboda a harmonizace čakerProzkoumejte svět neurografiky, kde nám umění a věda pomáhají odstranit omezení a objevit hlubší rozměry lidského bytí. Kreslit může úplně každý.

Terapeutická metoda neurografiky, kde se spojuje umění a věda, aby nám pomohla v prozkoumání naší niterné podstaty.

Kurz neurografiky Mentální svoboda a harmonizace čaker je zaměřený na práci s emocemi, mentálními vzorci a odstranění vnitřních bloků, které nám mohou bránit v rozvoji potenciálu.

Co se naučíte na kurzu

Na online neurografickém kurzu Mentální svoboda a harmonizace čaker budete mít možnost skrze kresbu vnímat sami sebe a prozkoumáte hlubší vrstvy vlastního nevědomí prostřednictvím kombinace umění a neurovědy.

Během našeho společného putování se zaměříme na pochopení a transformaci emocionálních stavů a mentálních vzorců, které nás ovlivňují v každodenním životě. Budeme se učit nacházet nevyřešená témata a vnitřní omezení, které nám brání v plném projevu našeho potenciálu.

Nejenže se budeme věnovat práci s emocemi a mentálními vzorci, ale také se zaměříme na práci s čakrami a napojení se na přirozenou rovnováhu našeho bytí. Prozkoumáme spojení mezi energetickými centry těla a naším emocionálním stavem, abychom dosáhli harmonie a celistvosti.

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je vhodný nejen pro ty, kteří chtějí prozkoumat své vlastní nitro, ale také pro ty, kteří hledají nástroje pro osobní růst a rozvoj. Nemusíte umět vůbec kreslit, neurokresba sama sladí činnost mozkových hemisfér a kreslení Vám půjde samo.

Náplň kurzu

  • Základní neurografické techniky kresby
  • Vysvětlení pojmů neurografiky
  • Stanovení osobního tématu k práci
  • Řízená meditace (vizualizace) k propojení se svým energetickým stavem
  • Kresba dvou neurografických kreseb (1.kresba: práce s vnitřními omezeními; 2.kresba: práce s čakrami)
  • Individuální konzultace – supervize mailem s lektorkou ohledně vašeho obrázku

Termín online kurzu:

Termín kurzu: 15.6.2024 (10:00-17:00)KURZ OBSAZEN! Můžete si předběžně rezervovat termín na podzim 2024
Cena kurzu: 2.800 Kč

Jak probíhají kurzy On-line (po Skype)

On-line kurz Neurografiky Mentální svoboda a hamonizace čaker je určen pro menší skupinu a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Kurz je zaměřen prakticky a interaktivně. Součástí kurzu je následný individuální rozbor vašich kreseb, který si v případě vašeho zájmu dohodneme ve zcela individuálním termínu. Výhodou on-line kurzu je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova.

Jak součást nabízím i možnou následnou konzultaci – supervizi vašeho obrázku mailem. Pokud po kurzu zašlete fotografii vaší kresby, navrhnu vám další postup pro úpravy, pokud to bude potřeba.

Kurzy jsou určeny pro vás jako výuka konkrétního neurografického obrázku – algoritmu a slouží zároveň jako vaše terapeutické sezení. Zakoupením kurzu souhlasíte s obchodními podmínkami

Musím umět kreslit?

Pokud jste se rozhodli ke zkoumání a přeměně sebe pomocí neurografiky, jistě vás napadne otázka: “Mám umět kreslit?” Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: Ne, nemusíte umět kreslit, abyste mohli začít s neurografikou.

Neurografika není o uměleckých dovednostech nebo o vytváření krásných obrázků. Je to metoda, která vám pomůže prozkoumat vaše vnitřní myšlenky, emoce a vzorce chování skrze kresbu. Zakládá na přesvědčení, že umění je také nástrojem pro komunikaci s vaším podvědomím a prozkoumání hlubších vrstev vaší psychiky.

Kreslením k novému vnímání

V rámci kreslení se kresba se stává jazykem, kterým účastníci mohou vyjádřit své potřeby, svá nejniternější přání, své skutečné a naplněné emoce a myšlenky bez slov. To vytváří prostor pro zcela nový prožitek, který vyformuje naše neuronové synapse a následně ovlivňuje naše životní kroky. Je to jakýsi křehký tanec mezi naší kreativitou a vnitřním světem, který se zrcadlí ve změnách v našem mozku. Nejen tam! Vše se přenáší do reality každodenního života.

Když zažijeme tento proces tvorby, začneme vnímat svět jinak. Jedním z klíčových aspektů je práce s vnitřními omezeními. Účastníci mají možnost prožít vnitřní omezení ve svém myšlení a chování a používají kresbu k jejich překonání.

Co potřebujete na kurz:

Papír A4, pastelky, barevné fixy, linery – tenké fixy 0,4-0,5; ořezávátko, pravítko, tužku


Protected by Copyscape

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Objednáním a zakoupením video kurzu přes formulář na www.neurokresba.cz nebo mailem: klara@neurokresba.cz dáváte svůj souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních udajů

Doporučené články