Dark Mode On / Off

Kurz Mentální svoboda a harmonizace čakerProzkoumejte svět neurografiky, kde umění a věda nám pomáhají odstranit omezení a objevit hlubší rozměry lidského bytí. Kreslit může úplně každý.

Terapeutická metoda neurografiky, kde se spojuje umění a věda, aby nám pomohla v prozkoumání naší niterné podstaty.

Kurz neurografiky Mentální svoboda a harmonizace čaker je zaměřený na práci s emocemi, mentálními vzorci a odstranění vnitřních bloků, které nám mohou bránit v rozvoji potenciálu.

Co se naučíte na kurzu

Na online neurografickém kurzu Mentální svoboda a harmonizace čaker budete mít možnost skrze kresbu vnímat sami sebe a prozkoumáte hlubší vrstvy vlastního nevědomí prostřednictvím kombinace umění a neurovědy.

Během našeho společného putování se zaměříme na pochopení a transformaci emocionálních stavů a mentálních vzorců, které nás ovlivňují v každodenním životě. Budeme se učit nacházet nevyřešená témata a vnitřní omezení, které nám brání v plném projevu našeho potenciálu.

Nejenže se budeme věnovat práci s emocemi a mentálními vzorci, ale také se zaměříme na práci s čakrami a napojení se na přirozenou rovnováhu našeho bytí. Prozkoumáme spojení mezi energetickými centry těla a naším emocionálním stavem, abychom dosáhli harmonie a celistvosti.

Pro koho je kurz určen

Tento kurz je vhodný nejen pro ty, kteří chtějí prozkoumat své vlastní nitro, ale také pro ty, kteří hledají nástroje pro osobní růst a rozvoj. Nemusíte umět vůbec kreslit, neurokresba sama sladí činnost mozkových hemisfér a kreslení Vám půjde samo.

Náplň kurzu

  • Základní neurografické techniky kresby
  • Vysvětlení pojmů neurografiky
  • Stanovení osobního tématu k práci
  • Řízená meditace (vizualizace) k propojení se svým energetickým stavem
  • Kresba dvou neurografických kreseb (1.kresba: práce s vnitřními omezeními; 2.kresba: práce s čakrami)
  • Individuální konzultace s lektorkou ohledně vašeho obrázku

Termín online kurzu:

Termín kurzu: 15.6.2024 (10:00-17:00)KURZ OBSAZEN! Můžete si předběžně rezervovat termín na podzim 2024
Cena kurzu: 2.800 Kč

Jak probíhají kurzy On-line (po Skype)

On-line kurz Neurografiky Mentální svoboda a hamonizace čaker je určen pro menší skupinu a probíhá formou živého videohovoru s lektorkou Mgr. Klárou Hanzalovou. Kurz je zaměřen prakticky a interaktivně. Součástí kurzu je následný individuální rozbor vašich kreseb, který si v případě vašeho zájmu dohodneme ve zcela individuálním termínu. Výhodou on-line kurzu je, že ho můžete absolvovat plnohodnotně z pohodlí Vašeho domova.

Musím umět kreslit?

Pokud jste se rozhodli ke zkoumání a přeměně sebe pomocí neurografiky, jistě vás napadne otázka: “Mám umět kreslit?” Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: Ne, nemusíte umět kreslit, abyste mohli začít s neurografikou.

Neurografika není o uměleckých dovednostech nebo o vytváření krásných obrázků. Je to metoda, která vám pomůže prozkoumat vaše vnitřní myšlenky, emoce a vzorce chování skrze kresbu. Zakládá na přesvědčení, že umění je také nástrojem pro komunikaci s vaším podvědomím a prozkoumání hlubších vrstev vaší psychiky.

Kreslením k novému vnímání

V rámci kreslení se kresba se stává jazykem, kterým účastníci mohou vyjádřit své potřeby, svá nejniternější přání, své skutečné a naplněné emoce a myšlenky bez slov. To vytváří prostor pro zcela nový prožitek, který vyformuje naše neuronové synapse a následně ovlivňuje naše životní kroky. Je to jakýsi křehký tanec mezi naší kreativitou a vnitřním světem, který se zrcadlí ve změnách v našem mozku. Nejen tam! Vše se přenáší do reality každodenního života.

Když zažijeme tento proces tvorby, začneme vnímat svět jinak. Jedním z klíčových aspektů neurografického kurzu je práce s vnitřními omezeními. Účastníci mají možnost prožít vnitřní omezení ve svém myšlení a chování a používají kresbu k jejich překonání.

Co potřebujete na kurz:

Papír A4, pastelky, barevné fixy, linery – tenké fixy 0,4-0,5; ořezávátko, pravítko, tužku

© Všechny obrázky, videa, texty, metody, kurzy, návody na použití, doporučení, apod. jsou autorským dílem NEUROKRESBA.cz© Mgr. Klára Hanzalová, a bez písemného souhlasu není kopírování, a to ani jejich částí, dovoleno. Více informací na klara@neurokresba.cz . Samozřejmě lze sdílet všechny příspěvky na facebookových stránkách, Instagramu, (X) Twitteru a jiných sociálních sítích, a to s aktivním odkazem na www.neurokresba.cz.


Kurzy a worshopy slouží účastníkům pro jejich vlastní potřebu a efektivní práci se sebou.  Každý je připravený tak, aby byl pro účastníka plnohodnotným návodem a vedením při práci s neurografikou. Jeho absolvování neopravňuje dle Psychology of Creativity institute k implemetnaci metody do vaší praxe, neboť tím účastníci nezískají potřebné a komplexní znalosti a dovednosti pro vedení sezení s klientem ani se se skupinou.